Specjalistyczne warsztaty naprawy belki

Polska jest jednym z tych krajów, w której jeździ najwięcej starszych samochodów, w których co chwilę coś się psuje. Niestety ale z powodów czysto gospodarczych nie możemy sobie pozwolić by jeździć świeżutkimi jak bułeczki samochodami wprost z fabryki.

Trafiają do nas samochody w głównej mierze używane z za zachodniej granicy. Dla tych samochodów niewątpliwym szokiem jest, że zamiast po gładkiej jak pupa niemowlaka drodze muszą przedzierać się po dziurawych polskich drogach.

Jak można się domyśleć bardzo źle to wpływa na tylną belkę w samochodach francuskich. Powiedziałbym, że jest to nawet dla nich zabójcze. No ale cóż warunki jakie są takie są i coś trzeba z tym zrobić.

Zużytą tylną belkę należy naprawić. Podstawową zasadą jest by naprawić to w warsztacie specjalistycznym. Dlatego dla Państwa przygotowaliśmy specjalną liste warsztatów tylnej belki:

tylna belka Antałex – to chyba najbardziej znany polski, specjalistyczny warsztat naprawy tylnej belki. Bywalcom forów aut nie trzeba go przedstawiać, bo wszyscy znają i chwalą Antałexa

Tylna belka Peugeot Citroen – Regeneracja tylnej belki – jest to nowszy serwis internetowy tej samej firmy Antałex. Jest bardzo rozbudowany bo możemy poczytać o tylnej belce.

Belki Szczecin – kolejny serwis naprawy belek, który działa niedaleko naszej zachodniej granicy.

Peugeot-Citroen.com – serwis w Pile. Dość znany ze strasznie swoich potencjalnych klientów. Robią dobrze ale drogo.

Tylna belka Belex – dość młody warsztat, ale chwali się na swoich łamach, że posiada “francuską technologię” – cokolwiek to znaczy., Jednak z relacji ich klientów można powiedzieć, że dobrze naprawiają belki. Jako jedyni wymieniają wszystkie podzespoły belki bez względu na ich stopień zużycia.

Belki.net.pl – nowoczesny warsztat tylnej belki, Wyróżnia się podejściem do klienta. Jako jedyny chyba warsztat w Polsce posiadają XBOXa, bilarda, rzutki czy komputer z dostępem do internetu dla klientów, którzy przyjechali swoim autem!

To są najważniejsze serwisy tylnych belek w naszym kraju. Jeżeli polecacie inne serwisy to dajcie nam znać w komentarzach, a je przetestujemy.

This entry was posted in Tylna belka Citroen, Tylna belka Peugeot, Tylna belka Renault and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>